Výroba skrubikon.sk


ADZ RUBIKON,s.r.o . od roku 2007 pracuje s ľuďmi. V tejto oblasti sme sa stali profesionálmi, pričom sme vždy spájali potreby našich klientov a zároveň požiadavky pracovníkov.Jednou z našich priorít je zabezpečiť dostatok zaujímavej práce pre našich ZŤP pracovníkov.Tvoríme rýchlo, efektívne a cenovo výhodne. Našim cieľom je byť Vašim spoľahlivým partnerom.

ADZ RUBIKON,s.r.o. má od roku 2012 štatút Chránenej dielne a sme členom Slovenskej živnostenskej komory pre Bratislavský kraj. V tejto oblasti naši ZŤP pracovníci sú pre Vás - našich potenciálnych partnerov - či už z oblasti podnikateľskej sféry, umelcov, jednotlivcov, proste všetkých tých, ktorí si vedia oceniť prácu, šikovnosť a zručnosť výrobkov, ktoré sú, alebo sa stávajú súčasťou našich potrieb.

Náš úspech spočíva okrem obrovského rozmeru našich sponzorov,spolupracovníkov, jednoducho tých, ktorým osud telesne postihnutých ľudí nie je ľahostajný a dali im spolu s našou agentúrou priestor na sebarealizáciu.

Život ZŤP je veľmi ťažký , ťažký pre celú rodinu. A preto sme E – shop - Jožka, zvolili ako cestu osloviť Vás, našich potenciálnych partnerov, či už z podnikateľskej sféry, alebo súkromné osoby . Nákupom v našom e-shope  Jožka, ponúkame prekrásne výrobky, ktoré z láskou a nadšením vyrábajú naši ZŤP pracovníci. Nákupom týchto výrobkov potešíte, a zároveň podporíte tých ktorí pomoc potrebujú.

Výrobky našich ZŤP pracovníkov sú výborným darčekom, prezentáciou, alebo ... to každý usúdi sám.


Ďakujeme, že ste si vybrali z našej ponuky a tým pomáhate našim spoluobčanom, ktorí pomoc naozaj potrebujú a aj napriek zdravotným ťažkostiam s láskou pristupujú k práci, aby potešili každého z Vás.

Nech sa páči, ráčte vstúpiť.

 

Perlový náramok z riečnych perál modro-červený   33
Perlový náhrdelník Kuninko 20
Náramok so štrasovou ozdbou  Mandla 47
Perličkový náhrdelník so žltou mušlou Arpi   122


NAŠI PARTNERI